Nefes Çalışmaları

Bireysel Nefes Seansı

Nefes alışkanlığınızı dönüştürün, yaşamınız değişsin.

Nefes Koçu ile bire bir gerçekleştirilen Nefes seansları; kendinizi ve yaşamınızı değiştirmek, nefesimizi tam kapasite kullanabilmek, arınmış bir beden ve zihne kavuşmak için takviminize uygun olarak planlanan size özel seanslardır.

Sağlıksız bir beden, olumsuz düşünceler, sorunlu ilişkiler, başarısızlık, maddi sorunlar, gerginlik ve huzursuzluk yerine Sevgi, Huzur, Neşe, Mutluluk, Bolluk-Bereket, Enerji ve Sağlık istiyorsanız bireysel nefes seanslarından yararlanabilirsiniz.

Nefes seanslarında öncelikle nefes analiziniz ve bununla ilgili koçluk çalışması yapılır. Nefes analizi sonrasında kişiye özel nefes seanslarını içeren özel bir çalışma programı hazırlanır.

Nefes seansları ile güçlü nefese ulaşıldığında fiziksel, duygusal ve zihinsel seviyelerde dönüşüm ve yeniden yapılanma gerçekleşir.

Fiziksel olarak daha sağlıklı, enerjik, arınmış, zinde ve güçlü bir bedene sahip olursunuz.

Duygusal ve zihinsel olarak; çocukluktan itibaren limitli nefes ve düşünce alışkanlıkları nedeniyle oluşmuş korku, öfke, kaygı, suçluluk ve üzüntü gibi bastırılmış duygular dönüşüm yaşar. Yaşamdan zevk almanızı engelleyen tüm huzursuzlukların, gerginliklerin, stresin, olumsuz duygular yerini huzur, mutluluk, netlik ve dinginlik gibi olumlu düşüncelere ve duygulara bırakır. Yaşamı daha farklı bir bakış açısıyla keşfedecek, daha saf ve derin bir 
perspektiften algılayacak ve çok daha yüksek bir bilinç seviyesinde
yaşamaya başlayacaksınız.

 

Seans Süresi: 1 - 1,5 saattir.

* Randevu alınması şarttır.